Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola

2017. október
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2017. október 19. csütörtök,
Nándor napja van

Egeri Főegyházmegye
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda

3508 Miskolc, Szeretet u.5. OM: 201794
Tel: +36 46 555 318, +36 46 555 319
E-mail: gardonyiiskolamiskolc@gmail.com


Közzétételi lista

KÖZZÉTÉTELI LISTA

 

A 229/2012.(VIII.28.) Korm. Rendelet

a nemzeti köznevelésről szóló törvény végrehajtásáról 23.§ alapján

 

I.                  Szervezeti, személyzeti adatok

 

 

Adat

 

A közfeladatot ellátó szerv hivatalos adatai

Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda

 

3508 Miskolc, Szeretet u. 5.

 

gardonyiiskolamiskolc@gmail.com

 

46/555-318, 46/555-319

A közfeladatot ellátó szerv vezetőinek és az egyes szervezeti egységek vezetőinek neve, beosztása elérhetősége

Harasztiné Kádár Ágnes igazgató 46/555-318/14

 

Jurákné Veres Ágnes igazgatóhelyettes 46/555-318/13

 

Palásthyné Horváth Andrea igazgatóhelyettes 46/368-631 (3508 Miskolc, Mész u. 3.)

 

A szervezeten belüli illetékes ügyfélkapcsolati vezető neve és ügyfélfogadási rendje

Harasztiné Kádár Ágnes igazgató

 

Kedd:        1400-1600 /Székhely

Csütörtök:   900-1600 /Székhely

 

Szerda:      1500-1600 /Tagintézmény

 

A közfeladatot ellátó szerv felettes, illetve felügyeleti szervének adatai

Egri Főegyházmegye

 

3300 Eger, Széchenyi u. 1.

 

eger@egyhazmegye.hu

 

36/517-589

 

 

 

 

 

 

1.      A pedagógusok iskolai végzettsége és szakképzettsége a helyi tanterv tantárgyfelosztásához:

Általános iskola

Egyetemi végzettség:   6 fő

Főiskolai végzettség:  14 fő

Óvoda

Főiskolai végzettség:   6 fő

 

 

Végzettség szintje

Munkakör

Tantárgy

Végzettség

1.

főiskola

tanító

tanító, napközi

tanító pedagógia és rajz szakkollégiummal,  közoktatási vezető szakvizsga

2.

főiskola

tanár

testnevelés, ISK

földrajz-testnevelés szakos tanár

3.

egyetem

tanító

tanító, napközi

tanító ének szakkollégiummal, inkluzív nevelés okleveles tanár, integrációs-inkluzív nevelés szakvizsga

4.

főiskola

tanító

tanító, angol, napközi

tanító angol szakkollégiummal

5.

egyetem

tanár, igazgató

angol

tanító, angol szakos nyelvtanár, okleveles angol tanár,        közoktatási vezető szakvizsga

6.

egyetem

tanár, igazgató-helyettes

ének-zene, énekkar

történelem-ének-zene tanár,         református hitoktató,          okleveles etika szakos tanár,        közoktatási vezető szakvizsga

7.

főiskola

tanító

tanító, technika, napközi

tanító technika szakkollégiummal

8.

főiskola

tanár

fizika, matematika

fizika-matematika szakos tanár, minőségbiztosítási szakterületen szakvizsga

9.

főiskola

tanító

tanító, napközi

tanító orosz szakkollégiummal

10.

főiskola

tanító

tanító, napközi, fejlesztőpedagógia

tanító, egyéni bánásmódot igénylő gyermekek fejlesztő- pedagógiája szakvizsga

11.

főiskola

tanár

hittan, napközi

matematika-földrajz szakos tanár, közgazdász, katolikus hit- és erkölcsoktató

12.

főiskola

tanító

tanító, informatika, napközi

tanító technika szakkollégiummal, számítástechnika szakos tanár

13.

főiskola

tanító

tanító, napközi

óvodapedagógus nyelv és beszédfejlesztő pedagógus szakiránnyal, tanító magyar nyelv és irodalom szakkollégiummal,

14.

egyetem

tanító

tanító, könyvtár, napközi

tanító könyvtár szakkollégiummal, inkluzív nevelés okleveles tanára

15.

főiskola

tanár

magyar nyelv és irodalom, történelem,    tánc-és dráma

magyar nyelv és irodalom-történelem szakos tanár

16.

egyetem

tanító, tanár

tanító, angol, napközi

tanító angol nyelvi szakkollégiummal,         angol nyelv és irodalom szakos tanár, okleveles angol tanár

17.

egyetem

tanár

természetismeret, földrajz, vizuális kultúra, tanszoba     

földrajz-rajz szakos tanár, közoktatási vezető szakvizsga,     vizuális és környezetkultúra tanár, mozgókép-és médiakultúra pedagógus

18.

főiskola

tanító

tanító, angol, napközi

tanító angol nyelv szakkollégiummal, angol nyelv és irodalom szakos tanár, közoktatási vezető szakvizsga

19.

főiskola

tanár

angol, tanszoba

angol szakos tanár

20.

főiskola

tanár

angol, tanszoba

angol szakos tanár

21.

főiskola

óvónő

óvónő

óvodapedagógus, óvodai környezeti nevelés szakvizsga

22.

főiskola

óvónő

óvónő

óvodapedagógus

23.

főiskola

óvónő

óvónő

óvodapedagógus, óvodai menedzser, szakvizsgázott pedagógus

24.

főiskola

óvónő

óvónő

óvodapedagógus

25.

főiskola

óvónő

óvónő

óvodapedagógus

26.

főiskola

óvónő

óvónő

óvodapedagógus

 

2.      A nevelő és oktató munkát segítők száma, feladatköre, iskolai végzettsége és szakképzettsége

 

Munkakör

Létszám

Iskolai végzettség

Iskolatitkár

1

Főiskola, gazdálkodás-menedzsment szak

Rendszergazda

0,5

Főiskola

 

3.      Az országos mérés-értékelés eredményei, évenként feltüntetve

Lásd: www.gardonyikatolikus.hu /Kompetencia

 

4.      Az intézmény lemorzsolódási, évismétlési mutatói

Évismétlések:

2015/2016: 2 fő

évfolyam:  5.o./1 fő, 6.o./1 fő

2014/2015: 1 fő

évfolyam:  3.o./1 fő

2013/2014: 2 fő

évfolyam: 2.o./1 fő, 6.o./1fő

2012/2013: 11 fő

évfolyam:  1.o./1fő,  2.o./2fő,  3.o./1fő,  4.o./1fő,  5.o./2fő,  7.o./3fő,  8.o./1fő

 

5.      Általános iskolákban a volt tanítványok nyolcadik-kilencedik évfolyamon elért eredményei, évenként feltüntetve, középiskolai, szakiskolai továbbtanulási mutatók

 

2015/2016

Gimnázium: 10 fő 53 %

Szakközépiskola: 8 fő 42 %

Szakiskola: 1 fő 5 %

 

2014/2015

Nincs végzős osztály

 

2013/2014

Gimnázium: 4 fő 25 %

Szakközépiskola: 9 fő 56 %

Szakiskola: 3 fő 19 %

 

2012/2013

Gimnázium: 6 fő 33%

Szakközépiskola: 12 fő 67 %

Szakiskola: 0 fő 0 %

 

 

6.      Hétvégi házi feladat szabályai, iskolai dolgozatok szabályai

A Házirendben, Pedagógiai Programban megtalálható

Lásd: www.gardonyikatolikus.hu /Dokumentumok

 

 

7.      2016/2017-es tanév munkarendje /Tájékoztató jellegű/

 

 

 

 

 

 

 

SZEPTEMBER

 

1.

 

Cs

 Első tanítási nap

 

Szülői értekezlet: 1. évfolyam

 

 

 

2.

P

 

 

3.

Szo

 

4.

V

 

5.

H

 

 

 

6.

K

 

Szülői értekezlet: 2. , 3. és 4. osztály – 17 óra

 

7.

 

Sze

 

 

Szülői értekezlet: felső tagozat – 17 óra

 

8.

Cs

 

 

 

9.

 

 

P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Szo

 

11.

V

 

12.

H

 

 

13.

K

 

 

14.

Sze

 

 

 

15.

Cs

 Diákközgyűlés

 F: Povázsayné

16.

P

 

 

17.

Szo

 

18.

V

Iskolamise

19.

H

 

 

 

20.

K

  

 

 

21.

Sze

 

 

 

22.

Cs

 

 

 

23.

P

 

 

 

24.

Szo

 

25.

V

 

26.

H

Osztálymise

 

 

27.

K

  

 

 

28.

Sze

 

 

 

29.

Cs

 

 

 

30.

P

 

 

 


OKTÓBER

1.

Sz

 

2.

V

 

3.

 

 

 

H

 

 

 

Osztálymise

 

Megemlékezés a zenei világnapról

 

F: osztályfőnökök

 

F: Jurákné Veres Ágnes

 

4.

K

  

 

 

5.

 

 

Sze

 

 

 

 

6.

Cs

 Aradi vértanúk napja – 4. o.

Alsó tagozat: hangverseny

F: Dr. Székelyné

 

7.

P

 DIFER mérésben résztvevő tanulók meghatározása

 

F: 1. évfolyan

 

8.

Szo

 

9.

V

Iskolamise

10.

H

  

 

 

11.

K

 

Hulladékgyűjtés

F: Povázsayné

12.

Sze

 

Hulladékgyűjtés

F: Povázsayné

13.

Cs

Vidám vitaminok – egészségnap

Hulladékgyűjtés

F: Liskáné, Papné

F: Povázsayné

14.

P

 

 

 

15.

Szo

Munkanap (hétfői órarend) – okt. 31. bedolgozása

16.

V

 

17.

H

  

Osztálymise

 

18.

K

 

 

 

19.

Sze

 

 

 

20.

 

Cs

 

 

 

21.

P

 Ünnepi műsor 1956. október 23-a emlékére – 8.o.

 

 F: Békési Tibor

 

22.

Szo

 

23.

V

 

24.

H

 

Osztálymise

 

25.

K

 

 

 

26.

Sze

 

 

 

27.

Cs

 

 

 

28.

P

 Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap

 

29.

Szo

 

30.

V

 

31.

H

ŐSZI SZÜNET

 


NOVEMBER

1.

K

  ŐSZI SZÜNET

  

 

  

2.

Sze

3.

Cs

4.

P

5.

Szo

6.

V

7.

H

 Szünet utáni első tanítási nap

Osztálymise

 

8.

K

 

Fogadóóra 16 – 18 óra

 

9.

Sze

 

Házi prózamondó verseny

F: Dr. Székelyné

10.

Cs

 

 

 

11.

P

 

 

 

12.

Szo

 

 

13.

V

Iskolamise

 

14.

H

  

 

 

15.

K

Nyílt nap 1. és  4. évfolyam (első három óra)

 

16.

Sze

Nyílt nap 2. és  3. évfolyam (első három óra)

 

 

17.

Cs

Nyílt nap felső tagozat (első három óra)

 

 

18.

P

 

 

 

19.

Szo

 

20.

V

 

 

21.

H

  

Osztálymise

 

22.

 

K

 

 

 Gárdonyi megyei prózamondó verseny

Alsó tagozat: hangverseny

 F: Povázsayné

 

23.

Sze

 

 

 

24.

Cs

 

 

 

25.

P

 

 

 

26.

Szo

 

27.

V

Advent I. vasárnapja

28.

H

 Első adventi gyertyagyújtás 2. órában – 2.o.

Osztálymise

 F: Mályi A.

 

29.

K

 

 

 

30.

Sze

 

 

 


DECEMBER

1.

Cs

 

 

 

2.

P

 

 

 

3.

Szo

 

 

4.

V

Advent II. vasárnapja

 

5.

H

Második adventi gyertyagyújtás 2. órában – 3.o.

Osztálymise

F: Liskáné

 

6.

K

 Mikulás

 F: Povázsayné

7.

 

Sze

 

Tanítás nélküli munkanap 1. – lelki nap

 

F: Marosné

 

8.

Cs

 

 

9.

 

 

P

 

 

Középiskolai írásbeli felvételire a jelentkezési lapok

elküldésének határideje         

 

 

 F: Békési Tibor

 

 

 

10.

Szo

 

 

11.

V

Advent III. vasárnapja - iskolamise

 

12.

H

Harmadik adventi gyertyagyújtás 2. órában – 4.a

 F: Papné

13.

K

 

 

 

14.

Sze

 

 

 

15.

Cs

Karácsonyi kirakodóvásár

F: Kormosné, Szögeczki K.

16.

P

Felnőtt lelki nap

 

 

 

17.

Szo

 

18.

V

Advent IV. vasárnapja

19.

H

Negyedik adventi gyertyagyújtás 2. órában – 4.b

Osztálymise

 F: Dr. Székelyné

 

20.

K

Karácsonyi műsor – 15 óra

F: Szabó R., Gyenesné

21.

Sze

Karácsonyi koncert

Téli szünet előtti utolsó tanítási nap

 

F: Jurákné

 

22.

CS

 

TÉLI SZÜNET

 

 

 

 

 

23.

p

24.

Szo

25.

V

26.

H

27.

K

28.

Sze

29.

Cs

30.

P

31.

Szo

 

 

 

DECEMBER

2017 JANUÁR

1.

 

V

 

TÉLI SZÜNET

 

2.

H

3.

K

Szünet utáni első tanítási nap

 

 

4.

Sze

 

 

 

5.

Cs

Iskolagyűlés

Nevelőtestületi megbeszélés

  F: Povázsayné

 

6.

P

 

Vízkereszt

 

7.

Szo

 

8.

V

Iskolamise

9.

H

NETFIT mérés kezdete

 

 F: Békési Tibor

 

10.

K

 

 

 

11.

Sze

 

 

 

12.

Cs

 

 

 

13.

P

 

 

 

14.

Szo

 

15.

V

 

16.

 

H

 

  Ökumenikus imahét

Osztálymise

 F: Jurákné

 

17.

K

 

 

18.

Sze

 

 

19.

Cs

Félévi osztályozó értekezlet – 14 óra

Alsó tagozat: hangverseny

 

20.

P

  Az első félév vége

 

 

 

21.

Szo

Központi írásbeli felvételi 8. évf.

22.

V

 

23.

H

 Osztálymise

Kultúra napja: - alsó 2., 3. és 4. évf. hangosolvasási verseny

F: Papné

24.

K

 

 

 

25.

Sze

 

 

 

26.

Cs

  A félévi értesítők kiosztása

 

 F: osztályfőnökök

 

27.

P

Tanítás nélküli munkanap 2. – félévi értekezlet

 

28.

Szo

 

29.

V

 

30.

H

 Osztálymise

 

31.

K

 

Szülői értekezlet: alsó tagozat – 17 óra

 

 

FEBRUÁR

1.

Sze

 

 

Szülői értekezlet: felső tagozat – 17 óra

 

2.

Cs

 

 

 

3.

P

 

 

 

4.

Szo

 

5.

V

 

6.

H

 

Osztálymise

 

7.

K

 

 

 

8.

Sze

 

 

 

9.

Cs

 

 

 

10.

P

 

 

 

11.

Szo

 

12.

V

Iskolamise

13.

H

 

 

 

14.

K

 

 

 

15.

Sze

 

Középiskolai jelentkezési lapok beadásának határideje

 F: Békési Tibor

16.

Cs

Farsang (alsó) – 16 óra

 F: Lechovszkiné

17.

P

 Farsang (felső) – 16 óra

 

  F: Povázsayné

 

18.

Szo

 

19.

V

 

20.

H

 

Osztálymise

 

21.

K

 

 

 

22.

Sze

 

 

 

23.

Cs

Iskolába készülök – foglalkozások nagycsoportos óvodásoknak (16 óra)

 F: Papné

24.

P

A kommunizmus áldozatainak emléknapja

 

F: Povázsayné

 

25.

Szo

 

26.

V

 

27.

H

Osztálymise

 

28.

K

 

 


MÁRCIUS

 

1.

Sze

Hamvazószerdai szentmise

 

 

2.

Cs

Nyílt nap – 4. o. és 1. o.

 

 

 

 

3.

P

 

 

 

4.

Szo

 

 

5.

V

 

6.

H

Osztálymise

Témahét – pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

F: Papné

7.

K

Iskolagyűlés

 

 

F: Povázsayné

 

 

8.

Sze

 

Angol versmondó háziverseny (alsó)

F: Sütő Zsuzsa

9.

Cs

 

 

 

10.

P

 

 

 

11.

 

Szo

 

 

12.

V

Iskolamise

13.

H

 

 

14.

K

Ünnepi műsor az 1948-49-es forradalom és szabadságharc emlékére – 5. o.

F: Szabó László

15.

Sze

 NEMZETI ÜNNEP

16.

Cs

 

 

17.

P

 

 

 

18.

Szo

 

19.

V

 

20.

H

Osztálymise

 

21.

K

 Fogadóóra 16 – 18 óráig

 

 

22.

Sze

 

 

23.

Cs

Nyílt nap óvodásoknak – iskolacsalogató 16 óra

 F: Dr. Székelyné

24.

p

 

 

 

 

25.

Szo

 

26.

V

 

27.

 

H

 

Osztálymise

 

28.

K

 

 

 

29.

Sze

 

 

30.

Cs

 

 

31.

P

 

 


ÁPRILIS

1.

Szo

 

2.

V

 

3.

 

 

H

 

 

Osztálymise

Témahét – digitális

 

F: Mályi A.

 

4.

K

 

 

5.

Sze

Tanítás nélküli munkanap 3. – lelki nap

 

  F: Marosné

 

6.

Cs

 

 

 

7.

P

DÖK nap

 

F: Povázsayné

 

8.

Szo

 

 

9.

V

Virágvasárnap - iskolamise

10.

H

 

 

11.

 

K

 

Költészet napja

Alsó (házi szavalóverseny)

Felső (közös versmondás)

F: Papné

F: Povázsayné

 

12.

 

Sze

 

   Holokauszt emléknap

A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap

 

F: Szögeczki K.

 

 

13.

Cs

 

 

TAVASZI SZÜNET

14.

P

15.

Szo

16.

V

HÚSVÉT

 

17.

H

18.

K

TAVASZI SZÜNET

19.

Sze

Szünet utáni első tanítási nap

 

 

20.

Cs

Nevelési értekezlet

 

21.

P

 

 

22.

Szo

  

23.

V

 

24.

H

 Osztálymise

Témahét – fenntarthatóság-környezettudatosság

F: Mályi A.

25.

K

Angol megyei szövegértési verseny

F: Tóth Melinda

26.

Sze

Hulladékgyűjtés

 

F: Povázsayné

 

27.

Cs

Hulladékgyűjtés

 

F: Povázsayné

 

28.

P

Hulladékgyűjtés

 

F: Povázsayné

 

29.

Szo

 

30.

V

 

 

MÁJUS

1.

H

MUNKASZÜNETI NAP

2.

K

 

 

3.

Sze

 Iskolagyűlés

 

 

 

  F: Povázsayné

 

4.

Cs

 

 

 

5.

P

 

 

 

6.

Szo

 

 

7.

V

 

8.

H

Osztálymise

 

9.

K

 

 

10.

Sze

 

 

 

11.

Cs

  Miskolc város ünnepe

Madarak és fák napja

 F: Molnár A., Békési T.

12.

P

 

 

 

13.

Szo

 

 

14.

V

Iskolamise

15.

H

 

 

16.

K

 

 

17.

Sze

 

Angol mérés 6. és 8. évfolyam

 F: Kurek Erzsébet

18.

Cs

 

 

19.

P

 

 

20.

Szo

 

21.

V

 

22.

H

Osztálymise

 

23.

K

 

 

24.

Sze

 Országos kompetenciamérés – 6. és 8. o.

 

 F: Kurek Erzsébet

 

25.

Cs

 

 

26.

P

  Tanítás nélküli munkanap 4. – gyermeknap

 

  F: Povázsayné

 

27.

Szo

 

28.

V

 

29.

H

Osztálymise

 

30.

K

 

 

31.

Sze

 

 

 

JÚNIUS

1.

Cs

 

 

2.

P

 

Nemzeti összetartozás napja

 F: Szabó László

3.

Szo

 

4.

V

PÜNKÖSD

 

5.

H

6.

K

Vizsga –  6. osztály (magyar irodalom, magyar nyelv, matematika)

 

   F: Povázsayné, KurekE.

 

 

7.

Sze

Vizsga – 7. osztály (angol, választható)

 

 F: Tóth M.

 

8.

 

 

Cs

 

 

 Tantárgyi mérés – alsó tagozat

3. évfolyam – angol nyelv

4. évfolyam – magyar, matematika

 

 F:Szögeczki K.

F: Povázsayné, Kurek E.

 

9.

P

  Tanítás nélküli munkanap 5. – tanulmányi kirándulás

 

 F: osztályfőnökök

 

10.

Szo

 

11.

V

 

12.

H

  Osztályozó értekezlet

 

 

13.

K

     Te Deum - tanévzáró ünnepség (Eger)

 

 

 

14.

Sze

 

 

 

15.

Cs

 Utolsó tanítási nap

 Ballagás – 16 óra

 F: Kurek Erzsébet

16.

P

 

 

 

17.