Versenyeredmények

A Hebe Kft. által meghirdetett országos, angol nyelvű, levelezős “Karácsony világszerte” című projektversenyén Leitner-Takács Bende 5. a osztályos tanulónk 5. helyezést ért el egyéni kategóriában!

A Hebe Kft. által meghirdetett országos, angol nyelvű, levelezős “A Királyi Család” című projektversenyén Szepesi Emma és Leitner-Takács Bende 5. a osztályos tanulóink 1. helyezést értek el csapatverseny kategóriában!

Szabó Olivér 5.a osztályos tanuló ORSZÁGOS HARMADIK helyezést ért el a Herman Ottó Tanulmányi Versenyen környezetismeretből.

Gratulálunk!

Büszkék vagyunk tanulóinkra, akik ügyesen szerepeltek a Gárdonyi Géza megyei prózamondó versenyen.

Buday Lara 1. évfolyam: Különdíj
Tóth Levente 2. évfolyam: 1. helyezett
Gábor Lea 3. évfolyam: Emléklap
Berta Blanka 3. évfolyam: 3. helyezett
Szabó Jázmin 4. évfolyam: Különdíj

Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítőiknek!

Gratulálunk a Floorball kispályás városi bajnokságon az I. korcsoportban elért III. helyezésért a kis csapatnak.

Iskolavezetés

Városi profi röplabda bajnokság 3. korcsoport 3. hely
Felkészítő tanár: Békési Tibor

21. Megyei Angol Szavalóverseny III. hely és különdíj a kimagasló szereplésért Molnár Istvánnak
Felkészítő tanár: Harasztiné Kádár Ágnes

Molnár István I. helyet ért el a Szent Imre Római Katolikus Általános Iskolában rendezett angol szövegértési versenyen.
Szepesi Emma II. hely a Pattantyús Emlékversenyen matematikából.
A Zrínyi Ilona Országos matematikaverseny megyei fordulóján Szabó Olivér 10. hely és Szepesi Emma 15. hely.

Tóth Levente 3.a osztályos tanuló a Regősök Húrján a Táltos Világ és A Ferhérlófia – Magyar Képmesék Című Vers és Mesemondó, valamint Balladamondó és videó verseny területi döntőjén EZÜST minősítést ért el.

Szabó Olivér Ákos 5. a osztályos tanulónk 2. helyezést ért el egyéni kategóriában!

A Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola által rendezett angol nyelvi szövegértési versenyen III. helyezést ért el Urbán Petra 8.a

Gratulálunk a kiemelkedő egyéni munkájához.

Tóth Levente 3.a osztályos tanuló, szept 26-án az országos Táltos Világ mesemondó versenyen bronz minősítést, az országos Fehérlófia – magyar képmesék gáláján arany minősítést ért el.

Gratulálunk neki!

Iskolánk tehetséges tanuói zsoltáréneklési versenyen vettek részt, az elért helyezésekre nagyon büszkék vagyunk.

Csoportos kategóriában ezüst minősítést kapott: Horváth Lili, Ivanov Renáta, Kádár Lili.
Csoportos kategóriában arany minősítést ért el: Bakos Gréta, Berta Blanka, Dobi Izabella, Gábor Lea és Szalontai Máté.
Egyéni kategóriában ezüst minősítést kapott Dobi Izabella.
Szintén egyéni kategóriában arany minősítést nyert Bakos Gréta, valamint kiemelt arany minősítéssel jutalmazták Szalontai Mátét.

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőjüknek, Jurákné Veres Ágnesnek.

Megyei hittanverseny I. helyezés
Lackó Dóra és Krajczár Dénes (egy vendégtanulóval: Éliás Rebeka)
Felkészítő tanár: Bárányné Nagy Melinda

Városi Angol Verseny Írországról II. hely
Laczkó Dóra, Molnár István, Urbán Petra
Felkészítő tanár: Harasztiné Kádár Ágnes

Második alkalommal hirdetett Betlehem készítő pályázatot az Egri Érseki Palota Kulturális, Turisztikai és Látogatóközpont. A tavalyit is túlszárnyaló módon ezúttal összesen 208 alkotás érkezett. Iskolánk tanulói is készítettek pályázatokat.

Köszönjük az aktív részvételt és a szép műveket.

Menü
Skip to content