„Itt a farsang, áll a bál!”

Farsangkor iskolánkban hagyomány

a végzős évfolyam nyitótánca.

Idén sem volt ez másként.

Mind az alsó mind a felső tagozat Farsangi mulatságán láthattuk őket.

Köszönjük a felkészítést Melinda Sepsi tanárnőnek.

KATTINTS!   VIDEÓ: KERINGŐ

 

 

Ismét nagyon büszke vagyok a gyerekekre,
ugyanis 2 kimerítő és nagyon izgalmas napon vagyunk túl.

2026.02.04-én és 2026.02.06-án került megrendezésre
a Jezsuita Gimnáziumban a IV. korcsoportos röplabda városi diákolimpia,
ahol is aranyérmesek lettek a fiúk!!!! 🏅🏅🏅

7 csapat versenyzett. 13 szettből 12 nyertünk!

Résztvevők: Tóth Levente, Krizsán Soma, Poczok Zalán, Pusztaszeri Bence, Barkász Hunor, Kácsándi Richárd, Harmath Trisztán, Kalló Levente.

Gratulálok a városi bajnokoknak!!! Megyünk a megyeire tovább!!!
Felkészítő tanár: Sepsi Melinda

A Vizes élőhelyek világnapján iskolánk

3-4.osztályos tanulói plakátot készítettek

a Tisza-tó élővilága cìmmel,

a felső tagozatosok a Fertő-tó élővilága témakörben.

A diákoknak lehetőségük volt felmérni tudásukat egy – a világnaphoz kapcsolódó- Totó kitöltésével is. A beküldők között több 13+1 telitalálatos szelvény is volt!

A feladatokat Molnár Melinda tanárnő állította össze.

2025.09.03-án a

„Családi tekerés” – programunk

első kerékpártúráján

Miskolctapolca felé vettük az irányt.

A nagy melegben jólesett a fagyi és a
Jézus Szíve Sziklakápolnánál
lévő kútból kifolyó hűs víz.

Imádsággal zártuk napunkat,
és jót gurultunk Görömböly felé,
majd vissza az iskolához.

Köszönjük a szülői kiséretet!

További alkalmainkra is várjuk a
szülőket, családokat nagy szeretettel!

Berkőné Áll Marianna túrafelelős

Megszakítás