„Itt a farsang, áll a bál!”
Farsangkor iskolánkban hagyomány
a végzős évfolyam nyitótánca.
Idén sem volt ez másként.
Mind az alsó mind a felső tagozat Farsangi mulatságán láthattuk őket.
Köszönjük a felkészítést Melinda Sepsi tanárnőnek.
























„Itt a farsang, áll a bál!”
Farsangkor iskolánkban hagyomány
a végzős évfolyam nyitótánca.
Idén sem volt ez másként.
Mind az alsó mind a felső tagozat Farsangi mulatságán láthattuk őket.
Köszönjük a felkészítést Melinda Sepsi tanárnőnek.
Ismét nagyon büszke vagyok a gyerekekre,
ugyanis 2 kimerítő és nagyon izgalmas napon vagyunk túl.
2026.02.04-én és 2026.02.06-án került megrendezésre
a Jezsuita Gimnáziumban a IV. korcsoportos röplabda városi diákolimpia,
ahol is aranyérmesek lettek a fiúk!!!! ![]()
![]()

7 csapat versenyzett. 13 szettből 12 nyertünk!
Résztvevők: Tóth Levente, Krizsán Soma, Poczok Zalán, Pusztaszeri Bence, Barkász Hunor, Kácsándi Richárd, Harmath Trisztán, Kalló Levente.
Gratulálok a városi bajnokoknak!!! Megyünk a megyeire tovább!!!
Felkészítő tanár: Sepsi Melinda




































2025.09.03-án a
„Családi tekerés” – programunk
első kerékpártúráján
Miskolctapolca felé vettük az irányt.
A nagy melegben jólesett a fagyi és a
Jézus Szíve Sziklakápolnánál
lévő kútból kifolyó hűs víz.
Imádsággal zártuk napunkat,
és jót gurultunk Görömböly felé,
majd vissza az iskolához.
Köszönjük a szülői kiséretet!
További alkalmainkra is várjuk a
szülőket, családokat nagy szeretettel!
Berkőné Áll Marianna túrafelelős
